STANDART SUITE

Standart Suite odalarımız seyahatinize konfor katacak tüm olanaklara sahiptir. Misafirlerimiz tarafından sıklıkla tercih edilen odalarımızdandır. Odamızdaki yüksek hızlı kablosuz internet, TV, Uydu, oturma alanı, elbise dolabı, kettle, içecek ikramlarımız rahatınızı daha da artıracaktır.

SUPERIOR ODA

Geniş oturma alanı ile kendinizi daha özgür hissedeceksiniz. İki ayrı yatak seçeneğiniz olduğunu unutmayın. Odanız isterseniz çift kişilik bir yatak olarak, isterseniz tek kişilik iki yatak olarak hazırlanabilir. Beşiktaş'ın canlı hayatını pencerenizden izleyebilirsiniz. Ayrıca Süperior Odalarımızda büyük ekran TV keyfi mümkün. Misafirlerimiz tarafından sıklıkla tercih edilen odalarımızdandır. Odamızdaki yüksek hızlı kablosuz internet, TV, uydu, klima, oturma alanı, elbise dolabı, kettle, içecek ikramlarımız rahatınızı daha da artıracaktır.

3 KİŞİLİK AİLE ODASI

Grup seyahatlerinizde arkadaşlarınız yada aileniz ile odanızı paylaşabilirsiniz. Odamız isterseniz çift kişilik yatak ve bir tek kişilik veya 3 tek kişilik yatak seçeneği ile hazırlanabilir. Lüks banyosu, yüksek hızlı kablosuz internet, TV, uydu, klima, merkezi ısıtma sistemi, oturma alanı, elbise dolabı, kettle, içecek ikramlarımız rahatınızı daha da artıracaktır. Geniş oturma alanı ile kendinizi daha özgür hissedeceksiniz. Beşiktaş'ın canlı hayatını pencerenizden izleyebilirsiniz. Ayrıca Aile Odamızda büyük ekran TV keyfi mümkün.

PUFFIN HOSTEL 

Alternatif konaklama seçeneklerimiz için lütfen iletişime geçiniz. Puffin Hostel otel tipi özel odaları ve paylaşımlı odalara sahiptir. Temiz, konforlu ve güvenli bir konaklamanın ekonomik yolları da mümkün. Puffin Hostel İstanbul Beşiktaş'ta sosyal ve dinamik bir yaşam alanı sunuyor. 
Konaklamanın yanında Puffin Teras Cafe'de güzel, lezzetli bir kahvaltı yapabilir veya kahvenizi yudumlarken gezginlerle tanışabilirsiniz. Sıklıkla organize edilen etkinliklerimizden haberdar olmak için BURAYA TIKLAYIN.

© 2016 by PUFFIN HOSTEL & SUITES

  • Facebook App Icon
  • Trip Advisor App Icon